Případové studie

Home - Archive by taxonomy: Případové studie

Firemní akce: Den dětí ve stylu Harryho Pottera

Den dětí na Grbaštejně pro Drylock Technologies
V rámci HR marketingu si občas střihneme firemní akci. Nejinak tomu bylo i v případě Dne dětí na Grabštejně pro děti zaměstnanců našeho dlouhodobého klienta Drylock Technologies. Proč je z toho případovka? Čtěte dál!
Read More

Event v době koronavirové aneb Jak se otevírá zavřené muzeum

Odhalení lvů na schodišti Severočeského muzea v Liberci
Jak se po rekonstrukci slavnostně otevírá muzeum, když musí být vlastně zavřené? Ano, tak jako mnoho jiných agentur jsme i my v prosinci 2020 stáli před úkolem přesunout akci do online prostoru: v našem případě slavnostně otevřít zrekonstruované Severočeské muzeum v Liberci a náležitě to odkomunikovat, zatímco venku řádil PES pátého stupně.
Read More

Harrachov jako cíl letní dovolené

Krkonošské středisko Harrachov si všichni spojují především s lyžařskou dovolenou a ve velkém procentu se jedná o vracející se návštěvníky. Procento nových dlouhodobě příliš nerostlo, obzvlášť v letních měsících. A právě přivést do Harrachova nové návštěvníky a oživit město také v létě bylo naším úkolem, na kterém jsme pracovali od února do května.
Read More

Tisková konference pro MEGA, a. s.

Tiskovek jsme během naší historie uspořádali spoustu, a to pro klienty z nejrůznějších oborů a nejrůznějšího cílení. Paradoxně k jedné z nejúspěšnějších patřila TK pro technologickou firmu MEGA, kterou jsme realizovali v předvánočním čase v areálu čističky odpadních vod v České Lípě. Čtěte dál.
Read More

Olympiáda dětí a mládeže 2019

Jména jako Ester Ledecká či Markéta Davidová známe všichni. Málokdo už ale ví, že jedním z důležitých odrazových můstků jejich kariéry byla účast na Olympiádě dětí a mládeže (ODM). Komunikaci té letošní, která se konala v Liberci, svěřil Český olympijský výbor spolu s Libereckým krajem do našich rukou. Co bylo cílem a jak jsme se...
Read More

Marketing pro čínskou jazykovou školu LTL

I v globalizovaném světě stále nejlépe funguje lokalizovaný marketing šitý na míru konkrétnímu prostředí – to si velmi dobře uvědomuje i majitel LTL Mandarin School, Rakušan Andreas Lamboeck. Pokud tedy marketér skutečně dobře pozná klienta a porozumí jeho filozofii i produktu. Proto naše kolegyně Lenka Vrátná realizovala tuto zakázku přímo v Head Office LTL Mandarin...
Read More

Liglass by Jan Saudek

Výrobců ručně dělaných skleněných šperků je v České republice opravdu hodně. Jak tedy vystoupit z davu, upoutat pozornost zákazníků a dát výrobkům skutečný punc výjimečnosti a luxusu tak, abychom zaujali nejenom koncového zákazníka, ale i nové prodejce, včetně těch prémiových, jako je například prestižní řetězec Corial? Ještě navíc s velmi omezeným rozpočtem? Byl březen, ovládnout...
Read More

Public Relations pro Oblastní galerii Liberec

S libereckou galerií spolupracujeme již od roku 2011, kdy jsme pro ni realizovali komplexní PR kampaň, která ji měla vrátit do prestižní pětky nejpopulárnějších turistických cílů v Liberci. Nyní se už zaměřujeme na samostatnou komunikaci klíčových výstav. Čísla hovoří jasně. Zatímco v roce 2012 navštívilo galerii 10 937 lidí, v roce 2018 to bylo již 44 212!
Read More

Narozeninová kampaň pro KODAP

Výročí jsou marketingově využívána skutečně často. Upřímně, opravdu někoho zajímá, že někdo slaví své xté narozeniny? A přiměje takové sdělení potenciálního klienta k nějaké akci – obzvlášť, jedná-li se o daňové poradenství? Pokud nezůstaneme jenom u tohoto sdělení, ale přidáme k němu i něco navíc, pak rozhodně.
Read More