Marketingové kampaně

Home - Marketingové kampaně

Outdoor, online, média, kontaktní kampaně… – navrhneme ten nejúčinnější marketingový mix právě pro vás. Tak, abychom úspěšně dosáhli stanoveného cíle, ať už je to zvýšení prodeje, návštěvnosti, budování dobrého jména či cokoliv jiného.

Chcete:

  • zvýšit prodej?
  • zvednout návštěvnost?
  • dostat se do povědomí?

Nejdříve se důkladně seznámíme s vaším podnikáním a dosavadními marketingovými aktivitami. Na základě toho se pustíme do tvorby marketingové strategie. Vytyčíme cíle, definujeme cílové skupiny a poradíme, jak je efektivně oslovit. Vytipujeme klíčová sdělení a komunikační témata, najdeme přesvědčivé argumenty, vymyslíme claim, navrhneme ideové a vizuální uchopení kampaně.

Zvolíme efektivní marketingové nástroje a ty naplánujeme tak, aby skutečně fungovaly: od medializace přes online a sociální sítě, outdoorovou či rozhlasovou reklamu až po originální projekty a aktivity, které v žádných učebnicích marketingu nenajdete.

Zda se do realizace kampaně pustíte společně s námi, nebo vlastními silami, je už pak jen na vás. Poskytujeme full servis i jednotlivé služby samostatně. A hlavně: máme výsledky!

Umíme

null
null

Marketingové strategie

null

Kreativa

null

Brand Building

null

Reklamní kampaně

null

Outdoorová reklama

null

Online marketing

null

Billboardy

null

Rozhlasová reklama

null

Projekty

Říkají o nás

null