Reference

Firemní časopis nemusí být nuda!

Baví nás jej tvořit – a hlavně máme radost, že lidi jej baví i číst. Řeč je o Drylock Magazínu, který již druhým rokem připravujeme pro našeho klienta, hrádeckou společnosti Drylock Technologies. Časopis je sice prioritně určený zaměstnancům, my se však snažíme dělat ho tak, aby si v něm rádi početli i lidé zvenku. A dle četných pozitivních reakcí se nám to daří!

Drylock Magazín je dvacetistránkový lifestylově pojatý čtvrtletník, který nechce podávat pouze suché informace technického rázu či ekonomického charakteru, ale také pobavit, seznámit s kolegy, umožnit nahlédnout do zákulisí. Pravidelně přinášíme rozhovory nejen s vedoucími pracovníky, ale především řadovými zaměstnanci, které se nedotýkají jen práce, ale také volného času, rodiny a zájmů. Formou atraktivních reportáží představujeme jednotlivé týmy či oddělení, prostřednictvím anket zjišťujeme, co mají zaměstnanci nejraději k jídlu či kam rádi jezdí na výlety. Magazín má také probudit a posílit loajalitu k firmě, prezentovat Drylock jako silnou mezinárodní společnost – ovšem opět nikoliv suchými texty, ale konkrétními články o továrnách a jejich chodu jinde ve světě, o tom, jak tam lidé cestují do práce, co jim vaří ve firemní jídelně nebo že mají několikrát ročně turnaj ve stolním tenise. Součástí magazínu jsou i lifestylová témata, tipy na výlet, recepty, vtipy, hádanky a nechybí ani speciální stránka pro děti.

Začínali jsme s nákladem 500 ks, nyní již tiskneme 900. A vždy nás těší, když nám na vrátnici Drylocku hlásí, že číslo už je rozebrané a že se všichni těší na další.

Parliamo, s.r.o.

Copyright © 2016 Parliamo
All rights reserved.
Designed by ohoracek.cz

Hledej:

Follow us:

Log in

create an account