Reference

Simplerent: Nevlastněte - používejte!

Sdílená ekonomika je trendem současnosti – to moc dobře vědí v celosezónní půjčovně dětských kol, lyží a snowboardů Simplerent, pro něž jsme realizovali PR kampaň na léto 2017 a zimu 2017/18.

Cílili jsme samozřejmě na rodiče a tomu odpovídala i média, jež jsme oslovili – lifestylová média, servery a časopisy pro maminky s dětmi, ale také sportovní a cestovatelská média. Celou kampaň jsme postavili na tématech – jak správně vybrat kolo/lyže, jak dítě naučit jezdit na snowboardu a podobně. Obsah, který jsme vytvořili, média skutečně zaujal, a Simplerent tak na stránkách novin, časopisů i internetových serverů bodoval celé léto, podzim i začátek zimy.

Obzvláště lyžařská kampaň byla skutečně velmi úspěšná a co do obsahu výjimečná. Zapojili jsme do ní totiž skutečné odborníky – jedny z nejlepších českých lyžařských instruktorů  - Ondřeje Nováka a Štěpána Koudelu. Vše jsme pak natočili, vyfotili a sepsali během víkendového pobytu v rakouském Söldenu. Například videoseriál Škola lyžování na idnes.cz zaznamenal desítky tisíc zhlédnutí. Ukázkový díl si můžete pustit zde

A výsledek? Rozpůjčováno :-)

Parliamo, s.r.o.

Copyright © 2016 Parliamo
All rights reserved.
Designed by ohoracek.cz

Hledej:

Follow us:

Log in

create an account