Reference

Testujeme Topvet

Youtubeři, blogeři a instagramisté začínají vládnout světu, a tomu marketingovému obzvlášť. Také my jdeme s dobou a vymýšlíme projekty, v nichž využíváme potenciál nových médií a novodobých influencerů. Pro českou značku kosmetiky a potravinových doplňků TOPVET jsme zrealizovali velmi úspěšný půlroční projekt #testujemetopvet.

Začali jsme masivní kampaní na Instagramu a Facebooku, jejímž cílem bylo nejen vybrat ty nejlepší kandidáty na testování, ale také zvýšit povědomí o značce mezi nejmladší generací, která je právě na těchto sítích velmi aktivní. Zájemců o testování bylo několik desítek, hodnotili jsme, nejen jak píšou, ale i jaké dělají fotky, a nakonec vybrali šest nejkreativnějších a nejoriginálnějších.

A výsledek? Více než 30 autentických produktových recenzí, které testeři po vyzkoušení produktů napsali, nafotili a poté nasdíleli na svých blozích, instagramových účtech a dalších sociálních sítích. Desetitisíce zhlédnutí jednotlivých recenzí, tisícovky lajků, nárůst fanoušků na Instagramu a Facebooku. Zkrátka TOPVET začal být i mezi náctiletými IN.

Parliamo, s.r.o.

Copyright © 2016 Parliamo
All rights reserved.
Designed by ohoracek.cz

Hledej:

Follow us:

Log in

create an account