Komunikace značky FAB

FABku zná v Čechách téměř každý. Přesto tato značka, patřící nyní do portfolia zámkařského koncernu ASSA ABLOY, chtěla být v Čechách i na Slovensku ještě víc vidět a hlavně začít být vnímána nejen jako ta tradiční, ale také inovátorská a moderní. Komunikaci zajišťujeme značce FAB dlouhodobě a využíváme přitom pestrý komunikační mix.

Produktové PR a launch kampaně 

Na redakční stránky médií se nám daří pravidelně dostávat jak tradiční produkty FAB, jako jsou cylindrické vložky, zámky a kování, tak technologické novinky, které právě vstupují na trh. Neomezujeme se pouze na časopisy o bydlení, ale zaměřujeme se i na ženský a mužský lifestyle, časopisy pro matky s dětmi, média společenská, teenagerská, odborná ad. Produktové tipy a veškeré další podklady jim připravujeme přímo na míru dle jejich zaměření a cílové skupiny. Úspěšně realizujeme i barterové soutěže o vybrané produkty či jejich testování přímo v redakcích.

Tematické PR aneb Nenechte se vykrást 

Téma bezpečnosti, které je se zámky těsně spojeno, je mediálně velmi vděčné, a proto tvoří důležitou součást naší komunikace. Odborníci FAB lidem radí, jak zabezpečit byt před zloději, kdy svěřit dětem klíče či jak vybrat spolehlivého zámečníka. Velmi oblíbený je formát tzv. desater. V tiskových zprávách a tematických článcích zpracováváme i policejní statistiky a také vlastní průzkumy. Odborník FAB Jan Hrnčíř je pravidelným hostem Snídaně s Novou či diskusních pořadů ČRO. Tematickou a „nezávislou“ platformu komunikace nám poskytuje web Nenechtesevykrast.cz, jehož obsah vytváříme ve spolupráci s firemními odborníky.

Presstrip

Aby se novináři mohli na vlastní oči seznámit s produkty FAB, jejich vývojem a výrobou, zorganizovali jsme pro ně nejen klasickou tiskovou konferenci v Praze, ale také presstrip přímo do továrny FAB v Rychnově nad Kněžnou. Moderní továrna novináře doslova nadchla. Výsledkem byly desítky článků v printu i na internetu, včetně velké videoreportáže na idnes.cz či celostránkové reportáže v Hospodářských novinách. Spoustu záběrů si zde pořídila i Česká televize, která je průběžně využívá ve svých pořadech.

Parliamo, s.r.o.

Copyright © 2016 Parliamo
All rights reserved.
Designed by ohoracek.cz

Hledej:

Follow us:

Log in

create an account