O nás

V PR vodách se pohybujeme již více než 15 let. Zásadní je pro nás podrobná znalost klienta, jeho produktů a služeb. To je odrazový můstek pro naši práci. Klient má u nás k dispozici dvou- až tříčlenný odborný tým, který se mu věnuje na 100 %. Nejsme žádná obří agentura, kde jedna ruka neví, co dělá druhá. O všech našich klientech diskutujeme společně na pravidelných poradách a hledáme stále nová a nová témata a projekty, které mají potenciál dostat značku do médií a oslovit cílovou skupinu. Zásadní pro nás není pouze to, že se o našich klientech píše, ale také jak se o nich píše.

Zde je náš tým:

team 18
Mgr. Dana Filipová

Má za sebou více než desetiletou novinářskou a redaktorskou praxi, PR se profesionálně zabývá od roku 2008. Komunikaci zajišťovala mj. společnostem NUK, Wattsenglish či Dahlhausen. Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obory bohemistika, historie a žurnalistika. V agentuře se věnuje především Media Relations, copywritingu a vedení klíčových klientů. Má ráda dobré knihy, dobré víno a dobrou společnost.

team 19
Lenka Vrátná

Dlouhodobě zajišťovala komunikaci mnoha sportovních projektů v ČR i v zahraničí, např. světové poháry v letech na lyžích či ZOH Torino 2006. Dva roky pracovala pro agenturu Bison and Rose a poté řídila PR například pro značku Bushman, KJUS nebo město Harrachov. Její doménou je tvorba komunikačních a marketingových strategií, Media Relations a krizová komunikace. Pravidelně zasedá v porotě České ceny PR. Ráda cestuje, lyžuje a jezdí na koni.

team 20
Mgr. Lenka Gecková

Patří ke kmenovým zaměstnancům agentury, do níž nastoupila hned po studiích. Vede zakázky napříč oborovým spektrem, věnuje se jak produktovému, tak tematickému PR. Je mistrem kreativity a těch nejúžasnějších nápadů. Co vymyslí, to dokáže i zrealizovat a zprodukovat. Ráda sportuje, čte, cestuje, hraje na klavír a elektrickou kytaru a věnuje se své čivavě.

terka web
Mgr. Tereza Valchová

Než posílila naše PR řady, znala média hlavně z druhé strany – jako redaktorka regionální televize, zpravodajských internetových projektů či moderátorka Radia Contact Liberec. Absolvovala Mediální studia na Metropolitní univerzitě Praha. I ona se ohřála v agentuře Bison and Rose, kde získala za studentské výsledky pracovní stáž. Když se zrovna nezaobírá médii, čte knihy, věnuje se historii, křižuje oblíbené Jizerské hory se svým čtyřnohým parťákem a den zakončí v kuchyni se sklenkou vína. Má ráda adrenalin, motorky a hudbu.

terka web
Bc. Marie Švandová

Je absolventkou filologie, český jazyk a literatura, na Technické univerzitě v Liberci. Při studiu působila jako redaktorka Deníku a StudentPointu. Nyní pokračuje v navazujícím magisterském programu na Metropolitní univerzitě Praha, v oboru Mediální studia. Nejraději píše lifestylové články a baví ji nejednotvárnost PR. Ve volném čase čte knihy, peče a chodí plavat.

JT web
Bc. Jana Trojanová

V oblasti marketingu a komunikace působí již více než 15 let. Studovala na TU Liberec, obor Textilní marketing. Na krátkou novinářskou praxi během studií navázala pracovní činností v reklamní a mediální agentuře. Díky několikaletému působení v Obchodním centru FORUM má zkušenosti i v oblasti retailu. Je přesvědčena o tom, že jediným způsobem, jak dělat skvělé věci, je dělat to, co milujeme. A její srdeční záležitost je právě marketing. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a přátelům. Pochutná si na dobrém vínu a čokoládě.

katka web

Kateřina Zázvorková

V Parliamu má na starosti hlavně administrativu a produkční záležitosti. Předtím pracovala jako recepční v hotelu, což ji prý vytrénovalo v tom, že umí dělat zázraky na počkání a domluvit se úplně s každým. Miluje mobilní technologie a časopisy o autech, například Chrom. Ráda peče a tvaruje dorty, užívá si řízení auta a cestování. Jejím největším koníčkem je její první syn.

 Jsme na stejné vlně a rádi na našich zakázkách spolupracujeme:

team 26

Grafik Ondřej Horáček

Po studiu vizuální komunikace na Fakultě umění a architektury TU Liberec se vrhl na dráhu grafického designera. Od roku 2008 stihl vytvořit řadu vizuálních identit, webů, plakátů a úprav knih. Spolupracuje s galerií Lázně Liberec, mjölk architekty a PR agenturou Parliamo. Pracoval i pro České Švýcarsko o.p.s., CZECHDESIGN.cz, Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy a Krajský úřad LK. Je vášnivým skalním lezcem.  www.ohoracek.cz 

13530619 10209334018818135 194147811 n

Fotograf Jiří Částka

Z pouhého koníčku se propracoval až k profesionílní fotografii, které se naplno věnuje od roku 2010. Fotografuje nejčastěji svatby, události, architekturu a reklamní fotografii. Mezi nejoblíbenější témata patří letecká fotografie, krajina, zvířata a sport. Jeho snímek s názvem Balonový ráj získal ocenění diváků v soutěži Czech Press Photo 2015, tatáž fotografie se objevila v prestižním Nikon kalendáři pro rok 2016. www.mediafoto.cz 

Parliamo, s.r.o.

Copyright © 2016 Parliamo
All rights reserved.
Designed by ohoracek.cz

Hledej:

Follow us:

Log in

create an account